14.08.2013
У Львівській і Харківській обласних організаціях профспілки освіти стартує спільний інформаційний проект на рівні районних організацій. На Львівщині і Харківщині є Золочівський район і містечка з назвою Золочів. Кажуть, на Харківщині близько 1677 року його заснували вихідці із Золочева галицького,письмова згадка про який датується 1423 роком. Збудований на місці зруйнованого легендарного давньоруського містечка Радече на берегах річки Золочівки. Сьогодні львівський Золочів налічує понад 20 тисяч населення. Ці райони сходу і заходу дружать давно, а тепер вирішили – ще й на рівні освітянської профспілоки І з допомогою профспілкових газет обох регіонів хочуть довідуватися, чим живуть, як працюють однойменні райони, чим можна поділитися і що почерпнути один в одного. Підготовлено обмінні газетні полоси з обох районів до початку нового навчального року про освітянське і профспілкове життя східних і західних золочівців, виступи їх профлідерів і керівників освіти.
|