25.10.2021
Сьогодні у режимі відео-зв'язку відбулась зустріч членів президії Львівської обласної організації профспілки працівників освіти з депутаткою Верховної ради України, членкинею освітянського Комітету - Наталею Піпою.
Основним питанням зустрічі було фактичне замороження рівня заробітних плат працівникам освітньої галузі на 2022 рік згідно поданого КМУ проекту Бюджету та недостатність освітньої субвенції ТГ.
Також на зустрічі порушувались питання покриття дефіциту освітньої субвенції ТГ на поточний рік, обовязкова вакцинація, медогляди та ін.
Дякуємо пані Наталії за готовність до спільної праці в інтересах освіти та освітян.
|