Науково-практичний захід у формі круглого столу на тему: «Урядовий законопроєкт «Про працю», як наступ на права працівників»
17.01.2020

Суб'єктом законодавчої ініціативи, а саме,- Кабінетом Міністрів України, зареєстровано у Верховній Раді України законопроєкт «Про працю» за  №2708.

Аналіз законопроєкту науковцями,  експертами Міжнародної організації праці, профспілковими органами свідчить про фактичну руйнацію системи законодавчого захисту трудових прав працівників та усунення держави від регулювання трудових відносин.

Враховуючи негативний суспільний резонанс на запропонований Урядом законопроєкт «Про працю», Львівська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України спільно із кафедрою соціального права Львівського національного університету ім. І. Франка проводять науково-практичний захід у формі круглого столу на тему: «Урядовий законопроєкт «Про працю», як наступ на права працівників»

за адресою: Львівський Будинок вчених,

м. Львів, вул. Листопадового чину, 6