Робоча нарада фінансистів та головних бухгалтерів організацій Профспілки
03.07.2020

2 липня 2020 року відбулася робоча нарада завідувачів фінансовими відділами-головних бухгалтерів обласних комітетів, Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України через програму Zoom.

Тема наради – «Актуальні питання бухгалтерської діяльності в умовах  карантину».

Коло питань для обговорення:

• звіт за 1 півріччя 2020 року;

• новини в оподаткуванні фізичних осіб та діяльності неприбуткових організацій в 2020 році та інші питання.

Онлайн-захід відкрив Голова Профспілки працівників освіти і науки України Георгій Труханов. Він окреслив стан справ діяльності організації в сучасних умовах, розповів про боротьбу проти антисоціальних законів, нещодавні протестні дії та поінформував про міжнародну солідарну підтримку від європейських колег.

Також Георгій Труханов побажав учасникам плідної праці в умовах нових викликів та змін, спричинених кризою COVID-19.

Роботу продовжила начальник фінансового управління ЦК Профспілки Галина Щавінська і поінформувала присутніх про фінансову звітність, податкові зміни та особливості оподаткування профспілкових організацій.

З актуальними питаннями бухгалтерського обліку учасників наради ознайомила Оксана Тарканій, доктор філософії в галузі економіки, сертифікований аудитор.

Насамкінець роботи учасники працювали у форматі «питання – відповідь».