Відповідь Профспілці від Комітету з питань освіти, науки та інновацій
16.09.2020

У відповідь на звернення Профспілки працівників освіти і науки України до Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій щодо необхідності вжиття державою низки заходів стосовно захисту педагогічних, науково-педагогічних та інших працівників закладів освіти, які забезпечують освітній процес в умовах оголошеного Кабінетом Міністрів України карантину у зв’язку з гострою респіраторною хворобою COVID19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, Комітет надіслав відповідь Профспілці.

У відповіді, зокрема, поінформовано, що у Парламенті з метою вирішення порушених Профспілкою питань зареєстрована низка законопроектів, які будуть розглянуті у визначеному законом порядку.