Вікторина для студентів від Уповноваженого з прав людини
17.06.2021

16 червня 2021 року виповнилося десять років із дня ухвалення Комітетом ООН з прав людини Керівних принципів ООН з питань бізнесу та прав людини. Ці принципи  визначили перший глобальний стандарт, що слугує міжнародно визнаною основою для підвищення стандартів та покращення практик у сфері бізнесу та прав людини.

З нагоди Дня молоді, Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини прийнято рішення долучити до запланованих заходів під час Тижня прав людини у сфері бізнесу (платформа Zoom) з 11 до 18 червня (включно) 2021 року всіх бажаючих студентів та викладачів закладів вищої освіти.

Метою цієї ініціативи є привернення уваги українського суспільства до теми додержання прав людини у сфері бізнесу та підкреслення важливості імплементації Керівних принципів, особливо враховуючи включення цього напряму до Національної стратегії у сфері прав людини на 2021-2023 роки.

У межах запланованих заходів відбувається он-лайн вікторина.

Переможці вікторини будуть відзначені дипломами Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Інформація про результати вікторини буде розміщена на сайті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Пройти вікторину від Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини