ZOOM-засідання ради осіб, які навчаються
25.06.2021

червня 2021 року у режимі онлайн відбулося засідання Ради осіб, які навчаються ЦК Профспілки працівників освіти і науки України.

Відкрила роботу засідання заступниця Голови Профспілки, голова Ради осіб, які навчаються Ольга Чабанюк.

На порядок денний було винесено основні питання:

– зміна назви Ради, осіб які навчаються ЦК Профспілки;

– вибори заступників голови та секретаря Ради;

– Положення про Раду молоді, яка працює та навчається ЦК Профспілки.

Після обговорення першого питання учасники засідання рекомендують Президії ЦК Профспілки прийняти рішення щодо зміни назви Ради – а саме змінити на «Рада молоді, яка працює та навчається» задля урахування інтересів усіх категорій молодих людей – членів Профспілки.

Учасники заходу обрали заступників голови Ради – ними стали голова первинної профспілкової організації студентів, аспірантів та докторантів Національного університету «Запорізька політехніка» Андрій Іванченко та голова Покровської міської організації Профспілки Людмила Розкошна. Заступники вестимуть роботу двох секцій, сформованих у складі Ради: здобувачів освіти та працюючої молоді.

Секретарем Ради обрано заступницю голови первинної профспілкової організації Національного університету «Одеська юридична академія» Адріану Вавринчук.

Члени Ради обговорили нове положення про раду молоді, яка працює та навчається і орієнтовний план роботи на найближчий період.