Прес-конференція до акції протесту профспілок
04.10.2021

5 жовтня 2021 року о 12:00 в агенції УНІАН відбудеться прес-конференція на тему: «Захистимо свої трудові права і свободи на об’єднання в профспілки. Здобудемо краще життя!»

Захід анонсує всеукраїнську акцію протесту, що відбудеться 7 жовтня 2021 року у Києві та регіонах України.

Під час прес-конференція спікери – Григорій Осовий, голова СПО, голова Федерації профспілок України; заступники Голови СПО: Михайло Волинець, голова Конфедерації вільних профспілок України, народний депутат України, Вадим Бубняк, голова Федерації профспілок транспортників України, Анатолій Оніщук, голова Об’єднання всеукраїнських профспілок і профоб’єднань «Єдність» презентують позицію національних профцентрів – членів Спільного представницького органу об’єднань профспілок та заходи з протидії системному наступу влади на законні права та інтереси працівників і профспілок.

Виступаючі закликатимуть не порушувати конституційне права на об’єднання у профспілки, не нав’язувати «рабське» трудове законодавство та інші антисоціальні законодавчі ініціативи.

Учасники озвучать профспілкові вимоги до влади.