Реформа регіональної структури Держпраці: рішення Уряду
18.01.2022

Кабінет Міністрів України 12 січня 2022 року на черговому засіданні ухвалив рішення про реформування регіональної структури Державної служби з питань праці шляхом утворення міжрегіональних управлінь, юрисдикція яких буде поширюватись на територію кількох областей.

За повідомленням Мінекономіки скорочення кількості територіальних управлінь та забезпечення можливості реалізації повноважень інспекторів за міжрегіональним принципом дозволить оптимізувати кількість адміністративного персоналу та вивільнити додаткові ресурси для збільшення ефективності роботи органу в цілому.

Документом передбачається ліквідація обласних територіальних управлінь і утворення нових 7 (семи) міжрегіональних територіальних органів Держпраці:

• Західне міжрегіональне управління (Волинська, Рівненська, Львівська, Закарпатська області);
  • Південно-Західне міжрегіональне управління (Тернопільська, Івано-Франківська, Чернівецька області);
  • Центрально-Західне міжрегіональне управління (Житомирська, Хмельницька, Вінницька області);
  • Центральне міжрегіональне управління (Чернігівська, Київська, Черкаська області, м. Київ);
  • Північно-Східне міжрегіональне управління (Сумська, Полтавська, Харківська області);
  • Південно-Східне міжрегіональне управління (Кіровоградська, Дніпропетровська, Запорізька області);
  • Південне міжрегіональне управління (Одеська, Миколаївська, Херсонська області).