Пресконференція до Дня соціальної справедливості
16.02.2022

17 лютого 2022 року об 11:00 в інформаційному агентстві «Укрінформ» відбудеться пресконференція  на тему: «На шляху до соціальної, справедливої, заможної України»

Організатори заходу – Федерація профспілок України, Національна тристороння соціально-економічна рада.

Спікери:

• Григорій Осовий – співголова Національної тристоронньої соціально-економічної ради, голова СПО об’єднань профспілок, голова Федерації профспілок України;
  • Анатолій Кінах – Голова Національної тристоронньої соціально-економічної ради, Президент УСПП;
  • Юлія Свириденко – перший віце-прем'єр-міністр України – міністр економіки України;
  • Марина Лабезна – міністр соціальної політики України;
  • Людмила Денисова – Уповноважена Верховної Ради України з прав людини;
  • Юлія Жовтяк – директорка Державного центру зайнятості;
  • Сергій Савчук – Національний координатор МОП в Україні;
  • Олександр Шубін – заступник Співголови НТСЕР від профспілкової сторони, модератор.

На заході також будуть присутні народні депутати України, представники всеукраїнських профспілок та об’єднань, організацій роботодавців, наукові експерти, ЗМІ.

Спікери обговорюватимуть шляхи вирішення актуальних соціальних та економічних проблем в Україні, досягнення суспільного миру, єдності та злагоди, заходи щодо забезпечення соціальної справедливості та сталого розвитку української держави.

Захід відбудеться з нагоди Всесвітнього дня соціальної справедливості, який щорічно відзначається ООН 20 лютого задля сприяння викорінення бідності, забезпечення повної зайнятості, гідної праці, рівних прав чоловіків і жінок, соціальної справедливості.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу.