Нарада з питань бюджету 2015
15.01.2015

Керівникам районних, міських органів управління освітою

Головам районних, міських організацій профспілки

працівників освіти і науки України

Шановні колеги!

Інформуємо Вас, що 15.01.2015 року у Департаменті освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації відбулась нарада з керівниками органів управління освітою районів і міст області. У нараді брали участь представники Департаменту фінансів Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України. На нараду були винесені проблемні питання щодо формування видатків на освітню галузь району, міста, використання освітньої субвенції, функціонування методичних кабінетів та інші.

За результатами наради районним, міським органам управління освітою запропоновано:

- забезпечити функціонування районних, міських методичних кабінетів. Здійснити заходи щодо удосконалення мережі районних (міських) методичних кабінетів та скоротити у 2015 році видатки на утримання методичних кабінетів не більше як на 10% відповідно до видатків на 2014 рік. (Згідно листа Львівської обласної державної адміністрації);

-   забезпечити  пільговий проїзд учнів, вихованців та педагогічних працівників до місця навчання і додому у порядку та розмірах, визначених органами місцевого самоврядування і передбачити на це відповідні видатки з місцевих бюджетів;

-  ініціювати у районних і міських бюджетах на 2015 рік видатки на безоплатне харчування дітей 1-4 класів за рахунок коштів місцевих бюджетів. При повному забезпеченні на 2015 рік заробітних плат працівникам загальноосвітніх навчальних закладів та видатків на комунальні послуги і енергоносії дозволити органу управління освітою здійснювати харчування учнів 1-4 класів за рахунок коштів освітньої субвенції (з цього приводу Львівська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України звернулася з запитом до Міністерства фінансів, Міністерства освіти, та Комітету з питань освіти Верховної Ради України ).

Голова Львівської обласної

організації профспілки

працівників освіти і науки України                                         Марія Яцейко