Оприлюднено рейтинг університетів «ТОП-200 Україна 2024»
24.06.2024

Оприлюднено результати щорічного академічного рейтингу українських університетів «ТОП-200 Україна 2024».

При складанні цьогорічного рейтингу експерти враховували сучасні тенденції розвитку вищої освіти, яка знаходиться в стані глибинних змін в ході здійснюваних реформ та зазнає великих втрат в результаті повномасштабного воєнного вторгнення росії в Україну.

До уваги бралися Берлінські принципи, затверджені учасниками другої наради IREG та рекомендації IREG, відповідно до яких, громадськість має право на зовнішню, але справедливу оцінку якості діяльності університетів, які генерують знання та передають їх студентам.

Відповідно до рейтингу, перше місце зайняв Київський політехнічний інститут, на другій сходинці Київський національний університет імені Тараса Шевченка і закриває трійку лідерів НУ «Львівська політехніка».

Цей рейтинг вісімнадцятий рік поспіль розробляє Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта» спільно з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence.

Увесь список українських університетів «ТОП-200 Україна 2024» представлено на сайті організатора – Центру міжнародних проєктів «Євроосвіта».

За матеріалами ЦК Профспілки працівників освіти і науки України