Школа майстерності «Педагогічний стартап» за результатами конкурсу «Учитель року – 2024»
20.09.2024

З метою популяризації досвіду учасників всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» у партнерстві з видавництвом «Ранок» проводить всеукраїнську школу майстерності «Педагогічний стартап».

Спікери школи – учасники всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» в номінаціях «Географія», «Образотворче мистецтво», «Українська мова та література», «Фізика» – говоритимуть про сучасні тенденції викладання, нові підходи до навчання, поділяться лайфхаками, які зроблять освітній процес більш ефективним та цікавим для учнів.

Заходи школи відбуватимуться в дистанційному форматі протягом жовтня 2024 року, щовівторка та щочетверга, початок – о 15:00 (програма школи).

Педагогічні працівники, які до 14 години 8 жовтня 2024 року зареєструються за покликанням, отримають доступ до тестів школи та сертифікат про підвищення кваліфікації.

Після завершення роботи школи майстерки будуть доступні для перегляду на ютуб-каналах «Учитель року» та «Видавнича корпорація Ранок».

За матеріалами – Інститут модернізації змісту освіти