Звернення!
30.06.2015

Шановні народні депутати!

Змушені звернутися до Вас вдруге з тієї ж причини, що і 18.06.2015 року.

Вам відомо, що профспілки України на підтримку прийняття соціально знакових законів оголосили  пікетування будівель Верховної Ради України та Комітетів Верховної Ради.

Чергові пікетування відбудуться 30 червня та 2 липня 2015 року. Початок акції о 9.30 год.

Представники профспілкового активу освітян Львівщини візьмуть участь в акції 02.07.2015 року.

Просимо Вас підтримати своїх виборців і проголосувати за наступні законопроекти:
 -  № 2698 щодо зняття обмежень на виплату повної пенсії працюючим пенсіонерам;
 -  № 2883 щодо індексації заробітних плат, пенсій соціальних виплат та інших грошових доходів населення;

- № 2682 щодо зниження рівня оподаткування пенсій;

- №  2835 щодо здешевлення ціни на природний газ для населення;

-  № 2245 щодо відновлення фінансування Фондом соціального страхування України   за рахунок коштів соціального страхування часткового фінансування літнього оздоровлення дітей, санаторного лікування працівників, тощо.

Переконливо просимо Вас підтримати вимоги  освітянської Профспілки та, зокрема, інтереси Ваших виборців - освітян Львівщини, вийти до наших представників, які 02.07.2015 будуть під стінами Верховної Ради України разом  із іншими представниками профспілок Львівщини.

З повагою,

голова Львівської обласної

організації профспілки

працівників освіти і науки України                                                   Марія Яцейко