Президія ЦК Профспілки: не допустити погіршення прав освітян у новому законодавстві
26.06.2017

22 червня 2017 року у Закарпатській області відбулося виїзне засідання президії ЦК Профспілки.

На початку роботи Голова Профспілки Георгій Труханов наголосив, що до розгляду винесено ряд актуальних питань діяльності Профспілки, серед яких основним є соціально-економічний стан галузі та його законодавче забезпечення. Зокрема, це стосується й проекту нового закону «Про освіту» та недопущення звуження прав та гарантій освітян у ньому.

Президія ЦК Профспілки наголосила на неприпустимості встановлення з законопроектах норм, які призведуть до погіршення змісту та звуження обсягу прав працівників галузі.

Георгій Труханов підводячи риску під обговоренням резюмував, шо, Профспілка буде відстоювати трудові та соціально-економічні права та інтереси працівників галузі застосовуючи всі дозволені законодавством засоби впливу на владу.

Наступним питання обговорення стали підсумки Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в навчальних закладах Міністерства освіти і науки України за 2016 рік, які озвучила заступник Голови Профспілки Любов Гарбаренко.

На завершення роботи було розглянуто ряд внутрішньоспілкових питань та прийнято відповідні постанови.