Львівська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України
ГоловнаМапа сайтуE-Mail Виконавчий апаратПравова консультація

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Офіційний портал Верховної Ради України

Урядовий портал

Міністерство освіти і науки України

Міністерство соціальної політики

Федерація професійних спілок України

ЦК профспілки працівників освіти і науки України
Освітній портал Львівщини

 ОСНОВА Педагогічний часопис Львівщини

Освітяни грають в шахи: стартували всеукраїнські змагання
01.03.2018

 

У перший день весни – 1 березня 2018 року – у Києві розпочалися Всеукраїнські змагання з шахів серед працівників освіти – членів Профспілки працівників освіти і науки України. Захід проводиться в рамках Всеукраїнської спартакіади серед членів Профспілки, яка у цьому році охоплює такі види спорту, як шахи, настільний теніс, футзал та волейбол.

У заході беруть участь команди, делеговані оргланками Профспілки. Учасники команд – працівники шкіл, дошкільних, позашкільних, вищих навчальних закладів та установ галузі освіти, які є членами первинних профспілкових організацій Профспілки. Загалом – понад 80 осіб із 19 областей України.

Від Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України беруть участь у змаганнях з шахів Надибський Роман Іванович - учитель Зав'язанцівського НВК Мостиського району, Войціцький Любомир Богданович - учитель Вовчищовицького НВК Мостиського району, Кухтин Марія Романівна - учитель Жидачівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Локайчук Людмила Костянтинівна - учитель СЗШ № 8 м. Львова.

Місцем проведення вже традиційно обрано Дитячий позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Пуща-Водиця».

Церемонію відкриття змагань провели Любов Гарбаренко та Сергій Романюк – заступники голови Профспілки працівників освіти і науки України, Юрій Пепа – головний суддя змагань і члени Головної суддівської команди. Усі вони побажали учасникам успіхів та перемог. Адже шахи – це гра мудрих,  для тих, хто від природи володіє високим інтелектом, уміє концентрувати увагу та керується логікою.

Урочисту частину всеукраїнських змагань продовжив сеанс одночасної гри у шахи з міжнародним гросмейстером Спартаком Височиним, який грав одночасно на 20-ти дошках.

Змагатимуться освітяни до 3 березня, відповідно до Правил шахів ФІДЕ, затверджених 1.01.2018 р. (швидкі шахи) за регульованою командною швейцарською системою у 9 турів (командною коловою системою за меншої кількості команд) з контролем часу – 30 хвилин до кінця партії кожному учаснику. Команди-переможці змагань визначаються за сумою виграних.

Метою змагань є пропаганда здорового способу життя, залучення освітян до активної спортивної діяльності, сприяння їх інтелектуальному розвитку, підвищення трудової та творчої активності, розвитку фізичної культури та спорту в освітянському середовищі та організація змістовного відпочинку.


Щиро вітаємо із Днем народження!


ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

79005 м. Львів, проспект Шевченка,7 кімн. 43-47,
факс: (032) 235-70-70
e-mail: profspilkaosvity@litech.net

© 2009. Львівська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України. Всі права застережено.

               Проспект Т. Г. Шевченка, 7, кімната 43-47, Львів 79005, тел. (032) 235-70-82
© 2009 WebMaisternia