Львівська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України
ГоловнаМапа сайтуE-Mail Виконавчий апаратПравова консультація

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Офіційний портал Верховної Ради України

Урядовий портал

Міністерство освіти і науки України

Міністерство соціальної політики

Федерація професійних спілок України

ЦК профспілки працівників освіти і науки України
Освітній портал Львівщини

 ОСНОВА Педагогічний часопис Львівщини

Закладено камінь нового корпусу пансіонату «Пролісок»
02.06.2018

 Апогеєм Всеукраїнського семінару заступників голів обласних організацій профспілки працівників освіти і науки  України на Львівщині стало закладення в Трускавці нового корпусу профспілкового вчительського пансіонату «Пролісок» за участі соціальних партнерів громадської організації. Це сталося, наголосила профлідер Львівської галузевої профспілки Марія Яцейко, в час 40-річчя від заснування на базі колишньої школи пансіонату, який в непрості часи зберегли та розбудовують.

 У цій поважній події взяли участь гості з усієї України, міський голова Трускавця Андрій Богданович Кульчинський, завідувач міського відділу освіти  Орест Павлович Лобик та голова польської освітянської профспілки Дольносльонзского воєводства Польщі Мірослава Ходубска, з якою львів’яни співпрацюють 12 років. У виступі перед поважною аудиторією голова Центрального Комітету освітянської профспілки Георгій Труханов акцентував: з цією майже фантастичною ідеєю Марія Яцейко носилася кілька років і завдяки великій праці колективу Львівської обласної організації, наполегливості їх профлідера ( додамо: розуміння і підтримки Центрального Комітету та обласних організацій освітянської профспілки в Україні),  господарної команди пансіонату, яку очолює Юрій Шевців, попиту на оздоровлення в ситуації відсутності коштів та підтримки Фонду соцстраху, мрія втілюється в реалії. Проект, у який вкладатимуть кошти обласні організації галузевої громадської організації та, за словами Мірослави Ходубскої,  долучиться фінансово і галузева профорганізація Польщі, стає міжнародним. У «Проліску» неодноразово відпочивали колеги-спілчани з сусідньої країни і переконалися в доцільності та вигідності такої співпраці і мотивації членства у профспілці.

До кінця року в Трускавці планують спорудити нульовий цикл корпусу, рівноцінного існуючому - на 50 місць. В  чотириповерховій новобудові передбачені пристосування та 2 кімнати для людей з обмеженими можливостями, на першому поверсі  - 7 лікувальних кабінетів.  Про розширення  лікувальної складової мріяли тисячі спілчан, які встигли тут побувати на оздоровленні та в комфортних умовах проходили підвищення післядипломної кваліфікації.

 Цей захід наочно продемонстрував креативність і користь реальної співпраці соціальних партнерів,  у тому числі Трускавецької міської організації освітянської профспілки, яку очолює Марія Ігорівна Заміщак.  Міський голова Андрій Кульчинський наголосив: Трускавець активно розвивається як курорт, дуже динамічно на фоні всієї держави, тож проект є справді перспективним для освітян і потрібний містові.  Пообіцяв всебічне сприяння місцевої влади. В неофіційній розмові додав: «… ця профспілка – дуже потужна, ділова...».

 Оскільки стрижневою темою Всеукраїнського семінару заступників обласних профлідерів було соціальне партнерство в умовах адмінреформи, то й на рівні області, міста було наочно продемонстровано креативні форми співпраці громадської професійної організації із владою та роботодавцями, якщо до цього підходити наполегливо, не пасувати перед труднощами, в цьому процесі не відступати, долати перешкоди, яких нині виникає чимало.  Як результат, учасниця семінару з Київщини Наталія Усенко сказала: емоції переповнюють, інформації – повінь. Із таких заходів повертаєшся на робоче місце з реальними вказівниками і стимулами.

                                                                           Ольга Лобарчук


Щиро вітаємо із Днем народження!


ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

79005 м. Львів, проспект Шевченка,7 кімн. 43-47,
факс: (032) 235-70-70
e-mail: profspilkaosvity@litech.net

© 2009. Львівська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України. Всі права застережено.

               Проспект Т. Г. Шевченка, 7, кімната 43-47, Львів 79005, тел. (032) 235-70-82
© 2009 WebMaisternia