Львівська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України
ГоловнаМапа сайтуE-Mail Виконавчий апаратПравова консультація

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Офіційний портал Верховної Ради України

Урядовий портал

Міністерство освіти і науки України

Міністерство соціальної політики

Федерація професійних спілок України

ЦК профспілки працівників освіти і науки України
Освітній портал Львівщини

 ОСНОВА Педагогічний часопис Львівщини

Вчитель із хмарними технологіями
01.10.2018

 Жук Наталія Іванівна - вчитель-експериментатор, вчитель-новатор, яка сміливо використовує у своїй практиці одну з найперспективніших напрямків розвитку інформаційно-комунікативних технологій у навчальному процесі. Створити свою сторінку в Інтернеті, на якій публікуються свої методичні розробки уроків, статті, програми навчання та методи викладанняточних предметів, зокрема, наважуються тільки потужні професіонали. Серед них і вчитель математики та інформатики Наталія Іванівна, ще недавно просто високофаховий  вчитель сільської Рихтицької ЗОШ 1-3 ст. За свої педагогічні таланти у свій час, каже голова Дрогобицької районної організації профспілки працівників освіти і науки, депутат Львівської облради Ольга Грицик, Наталія Жук була обрана заступником районного освітянського профлідера і гідно справлялася з цією громадською роботою.

На думку самої Наталії Іванівни цей громадський статус долучився до того, що, будучи на виду в усіх освітян району, додав авторитету. Нещодвно вона виконує обов’язки директора Рихтицької школи, де вчаться 328 учнів і працює 47 членів трудового колективу – спілчан. Профспілковий гарт і досвід, на думку її колег та голови первинної профспілкової організації  школи Марія Іванівна Сеньо, допомагає Наталії Іванівни і в запровадженні передових, демократичних методів керівництва. Ми застали керівника школи за важливою працею, вірніше співпрацею з профкомом, де спільно вирішувалися питання диференційованої виплати винагороди за сумлінну працю напередодні Дня вчителя. «Намагаємося бути максимально справедливими,- прокоментувала сама в.о. директора,- досвіду ще небагато, але буде – навчимося. Процес того вартий - стимулює професійний ріст вчителя…» Як і, до слова мовлячи, робота вчителя з хмарними технологіями, які незамінні для дистанційного навчання під час карантину, для дітей з обмеженими можливостями». Поспілкувавшись з однією із кращих вчителів Дрогобиччини, запитали:

що б Наталія Жук побажала колегам з нагоди професійного свята?  

-          Здоров’я! Цінувати нашу професійну згуртованість – профспілку, яка дає нам вплив і силу в суспільстві, юридичну, професійну поінформованість - оперативно, безкоштовно, безпроблемно. Навчімося це цінувати, як повітря, яке непомітне, коли є і коли само собою. Безпомічні, як втратимо будоване десятиліттями. Профспілка  допомагає нам бути поцінованими державою.

                                                                                             Ольга Лобарчук

На фото: (справа наліво) районний профлідер освітян Дрогобиччини, депутат облради Ольга Грицик, кращий вчитель  району Наталія Жук.


Щиро вітаємо із Днем народження!


ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

79005 м. Львів, проспект Шевченка,7 кімн. 43-47,
факс: (032) 235-70-70
e-mail: profspilkaosvity@litech.net

© 2009. Львівська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України. Всі права застережено.

               Проспект Т. Г. Шевченка, 7, кімната 43-47, Львів 79005, тел. (032) 235-70-82
© 2009 WebMaisternia