Аналіз роботи за рік та перспективи 2019: засідання президії ЦК Профспілки
04.12.2018

Аналізували рік, що минає, підбивали підсумки роботи та обговорювали плани на перспективу члени президії ЦК Профспілки, засідання якої відбулося 4 грудні у Києві.

Для обговорення було запропоновано ряд актуальних питань, серед яких:

– завдання та перспективи діяльності виборних органів Профспілки у 2019 році та План основних заходів ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2019 рік;

– стан роботи організаційних ланок Профспілки щодо оздоровлення і відпочинку дітей освітян у 2018 році;

– підсумки проведення Всеукраїнської спартакіади серед членів Профспілки та деякі внутрішньоспілкові питання.

У вступному слові Голова Профспілки Георгій Труханов коротко зупинився на аспектах діяльності, яким була приділена найбільша увага профспілки. Це – соціально-економічний захист освітян та студентства, опрацювання проектів законів, надання консультацій, юридична допомога спілчанам, солідарні активні дії задля відстоювання своїх прав та гарантій, співпраця з соціальними партнерами тощо.

Голова Профспілки також поінформував про бюджет освіти на наступний рік і боротьба галузевої профспілки за повноцінні видатки на освітянську галузь у головному кошторисі країни. Більш детальніша інформація буде озвучено на пленумі ЦК Профспілки, який відбудеться 5 грудня цього року.

Наступним було питання оздоровлення і відпочинку дітей освітян у 2018 році. Зокрема, було зазначено, що за інформацією обласних, Київської міської організацій Профспілки в оздоровчий період 2018 року за організаційно-фінансової участі профспілкових організацій галузі охоплено послугами оздоровлення та відпочинку 28 623 дітей членів Профспілки віком від 7 до 18 років. Для цього було використано кошти і профспілкових організацій, і кошти з місцевих бюджетів, і спонсорська допомога.

Найбільшу кількість коштів із профспілкового бюджету залучено організаціями Профспілки Запорізької, Дніпропетровської, Волинської, Одеської, Харківської, Черкаської, Закарпатської областей та міста Києва.

Заступник Голови Профспілки Любов Гарбаренко підбиваючи підсумки проведення Всеукраїнської спартакіади серед членів Профспілки зазначила, що цього року, було організовано та проведено всеукраїнські змагання з шахів, настільного тенісу, футзалу та волейболу. У змаганнях взяли участь понад 440 членів Профспілки із 22 регіонів України. Урочисто було відзначено і нагороджено переможців за результатами змагань.

Президія розглянула та затвердила план основних заходів Профспілки та бюджет діяльності на 2019 рік.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України