МОН – джерела покриття витрат на статтю 61 відсутні
14.05.2019

До ЦК Профспілки надійшов лист від Міністерства освіти і науки України «Щодо реалізації положень частини другої статті 61 Закону України «Про освіту» з приводу численних звернень колективів та профспілкових організацій до Кабінету Міністрів України, Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, народних депутатів України, в якому йдеться про те, що в бюджеті країни джерела покриття витрат на реалізацію норм частини другої статті 61 Закону України «Про освіту» відсутні.

З цього приводу спрямовано звернення до міністерства, в якому висловлено категоричну незгоду такій його позиції та закликом до подальших спільних дій та вжиття належних заходів для поступової реалізації законодавчо встановлених норм щодо рівня оплати праці педагогічних і науково-педагогічних працівників.

За матеріалами ЦК Профспілки