Львівська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України
ГоловнаМапа сайтуE-Mail Виконавчий апаратПравова консультація

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Офіційний портал Верховної Ради України

Урядовий портал

Міністерство освіти і науки України

Міністерство соціальної політики

Федерація професійних спілок України

ЦК профспілки працівників освіти і науки України
Освітній портал Львівщини

 ОСНОВА Педагогічний часопис Львівщини

Про огляд-конкурс "Кращий молодий профспілковий лідер Львівщини"

                                                            ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                            постановою ВК ОПЛ

                                                            від 24.04.2012 р. № ВК-19

 

                                      ПОЛОЖЕННЯ

                   про проведення огляду-конкурсу

                «Кращий молодий лідер Львівщини»

 

1. Загальні положення

1. Огляд-конкурс «Кращий молодий профспілковий лідер Львівщини» (надалі – огляд-конкурс) проводиться Обєднанням профспілок Львівщини (надалі - ОПЛ) та Молодіжною радою ОПЛ серед молодих профспілкових активістів членських організацій ОПЛ.

2.  Метою огляду-конкурсу є сприяння залучення молоді до активної профспілкової роботи, виявлення молодіжних лідерів та формування кадрового профспілкового резерву.

3. Огляд-конкурс проводиться для відзначення кращих молодих профспілкових лідерів, які проявили себе активною роботою в сфері реалізації молодіжної політики та розвитку профспілкового руху.

2. Організація проведення огляду-конкурсу

1. Огляд-конкурс проводиться щороку.

2. Організація проведення конкурсу ініціюється та забезпечується Молодіжною радою ОПЛ.

3. Переможець огляду-конкурсу обирається з числа найпомітніших протягом року молодіжних профспілкових лідерів Львівської області. Незалежно від статусу та посади домінанта оцінюється його діяльність щодо реалізації завдань молодіжної профспілкової політики, інших напрямів роботи профспілок, а також його особистий вклад у розвиток профспілкового руху.

4. Огляд-конкурс, як правило, проводиться в одній номінації – кращий молодіжний профспілковий лідер року.

5. У випадку необхідності та доцільності в межах огляду-конкурсу можуть відзначатися лідери в різних номінаціях, перелік та критерії яких визначаються Молодіжною радою ОПЛ.

3. Порядок висування кандидатів та підведення підсумків огляду-конкурсу

1. Кандидатами (номінантами) огляду-конкурсу можуть бути керівники та члени виборних профспілкових органів, працівники профспілкових організацій та профспілкові активісти, як правило, віком до 35 років.

2. Право висувати кандидатів мають членські організації ОПЛ, Голова ОПЛ, а також члени Молодіжної ради ОПЛ.

3. Порядок проведення огляду-конкурсу, зокрема умови участі, терміни висунення кандидатів, а також критерії визначення переможця визначаються Молодіжною радою ОПЛ. Членські організації ОПЛ мають право надавати пропозиції щодо умов проведення огляду-конкурсу, номінацій та критеріїв оцінки.

4. Про проведення огляду конкурсу, умови участі, терміни подання кандидатів, критерії визначення переможця завчасно, не раніше як за один місяць, повідомляються всі членські організації ОПЛ.

5. Подання про висунення кандидатів на участь в огляді-конкурсі подаються Молодіжній раді ОПЛ через виконавчий апарат ОПЛ.

6. У поданні про висунення кандидатів на участь в огляді-конкурсі зазначається назва організації, яка висуває, особисті дані домінанта (посада, місце роботи, навчання, контактні телефони, профспілкова діяльність), обґрунтування висунення для участі в огляді-конкурсі,  вирізки чи копії газетних матеріалів (якщо такі є), інші    додаткові матеріали ініціаторів подання.

7. Переможець, огляду-конкурсу визначається на засіданні Молодіжної ради ОПЛ з подальшим затвердження цього рішення Головою ОПЛ.

8. Переможці огляду-конкурсу нагороджуються грамотою ОПЛ, грошовою премією, а також   при   можливості   іншими   подарунками,   Нагороди   визначаються, виходячи із фінансових можливостей, і фінансуються за  рахунок    видатків та проведення роботи з молоддю (діяльності Молодіжної ради ОПЛ). Розмір грошової премії становить 1000 грн.

9. Нагородження переможця огляду-конкурсу здійснюються в урочистій обстановці на засіданні Ради чи Виконавчою комітету ОПЛ, або ж на засіданні Молодіжної ради ОПЛ.

10. Профспілкові організації, молодіжні осередки, члени яких визначені лауреатами огляду-конкурсу зобов'язані сприяти ознайомленню   інших організацій зі своїм досвідом  роботи.

11. Інформація про проведення огляду-конкурсу та його переможців висвітлюються  на сторінках газети ОПЛ «Життя і праця» пі на сайті ОПЛ.


Щиро вітаємо із Днем народження!

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

79005 м. Львів, проспект Шевченка,7 кімн. 43-47,
факс: (032) 235-70-70
e-mail: profspilkaosvity@litech.net

FB сторінка Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України

© 2009. Львівська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України. Всі права застережено.

               Проспект Т. Г. Шевченка, 7, кімната 43-47, Львів 79005, тел. (032) 235-70-82
© 2009 WebMaisternia