Розпочалася реєстрація на додаткове ЗНО у магістратуру
08.10.2019

7 жовтня 2019 року розпочалася реєстрація учасників третьої сесії єдиного вступного іспиту з іноземної мови. Участь у тестуванні можуть взяти ті вступники у магістратуру, які не склали єдиний вступний іспит з іноземної мови під час основної чи додаткової сесій або хочуть скласти іспит повторно.

Реєстрація учасників триватиме до 15 жовтня 2019 року на базі приймальних комісій вишів, які проводять додатковий прийом в магістратуру.

Третя сесія тестування є платною, тому для участі у ній необхідно сплатити 495 грн на рахунок Українського центру оцінювання якості освіти.

Результати третьої сесії Єдиного вступного іспиту можна буде використати тільки 2019 року і тільки для навчання на контракті.

Як відомо, складати ЗНО в магістратуру з іноземної мови необхідно вступникам на спеціальності галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини», «Культура і мистецтво» (крім мистецьких спеціальностей), «Богослов’я», «Управління та адміністрування», «Інформаційні технології», «Публічне управління та адміністрування».