Поєднуємо корисне з приємним
19.04.2024

Нещодавно учителі Ліцею №1 Зимноводівської сільської ради поєднали приємне з корисним - організували виїзну педраду в пансіонаті «Пролісок» та побували на театралізованій екскурсії «Легенди давнього курорту».

Гостинний господар -  Шевців Юрій Володимирович - любʼязно надав зал засідань для педради, а провела її директор ліцею Оксана Левчук.

У «Проліску» приємно вразили затишні комфортні кімнати, кабінет лікувального масажу, освітній хаб для роботи і навчання, охайна їдальня. Особливе зацікавлення викликала соляна кімната для лікування органів дихання.

Посмакували  апетитними стравами, дієтично приготовленими. Побачили новозбудований корпус - і запалилися бажанням оздоровитися тут. Почули, які умови отримання путівки через профспілковий комітет, її здешевлена вартість. І  як наслідок - кілька вчителів виявили бажання оздоровитися  тут восени.

А професійні актори з «Трускавецького інформаційно-екскурсійного центру» провели незабутню мандрівку із дотепними жартами; на одному диханні, із позитивними емоціями. Усе продумано і цікаво!

Особлива подяка Юрію Володимировичу, який уміє дати усьому лад, подбати про всіх і про кожного.

Звичайно, що поїздку організував профспілковий комітет ліцею, який очолює Руслана Коновалик. Це первинна профспілкова  організація ОТО Зимноводівської, Оброшинської, Сокільницької сільських територіальних громад, в якій головує Марія Качмарик.

Усі позитивні емоції від змістовної мандрівки освітяни отримали завдяки надійним нашим охоронцям - Збройним силам України.

За матеріалами Марії Качмарик - голови Об’єднаної територіальної організації профспілки працівників освіти і науки України Зимноводівської, Оброшинської, Сокільницької сільських територіальних громад