XХ ЗВІТНО-ВИБОРНА КОНФЕРЕНЦІЯ Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України
20.10.2020

Сьогодні, 20 .10.2020, успішно відбулася ХХ звітно-виборна конференція Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України. 139 делегатів працювали за змішаною системою: онлайн і офлайн. Підведено підсумки останнього п'ятиріччя, проголосовано напрямки діяльності на наступну каденцію, обрано президію, делегатів на ІХ з'їзд Профспілки працівників освіти і науки України, сформовано Раду, Делегати одностайно схвалили діяльність обласної організації Профспілки, затвердили доповідь ревізійної комісії, обрали головою Яцейко Марію Григорівну та її заступників. Однозначно визнано, що така громадська організація як Профспілка - це сила, яка здатна переконати владу у надзвичайній важливості справи захисту інтересів та прав членів профспілки. Наша сила і перевага - у єдності!