Сучасним молодим вчителям – увагу та підтримку
24.06.2021

23 червня 2021 року у Будинку Спілок відбулася зустріч учасників V фестивалю молодих спеціалістів «Педагогічна надія Одещини» з представниками ЦК Профспілки працівників освіти і науки України та профільного Міністерства.

У роботі заходу взяли участь заступники Голови Профспілки Любов Гарбаренко, Ольга Чабанюк та Сергій Романюк, голова Одеської обласної організації Профспілки Любов Корнійчук, фахівці Інституту модернізації змісту освіти МОН – начальник відділу проектної діяльності Тамара Пушкарьова та начальник відділу STEM-освіти Олена Патрикеєва.

Відкриваючи зустріч Любов Гарбаренко підкреслила, що підтримка молодих педагогів – то одне із важливих завдань профспілки освітян. Молоді педагоги – це інтелектуальний потенціал нації, сучасність і майбутнє галузі освіти, майбутнє профспілки і країни в цілому.

Заступник Голови Сергій Романюк окреслив роботу Профспілки на сучасному етапі і поінформував про основні вектори діяльності організації у сфері захисту прав та гарантій педагогів. Зокрема, зупинився на фінансовій складовій – освітня субвенція, виплата заробітних плат та надбавок тощо.

Ольга Чабанюк у своєму слові розповіла про молодіжний напрям діяльності Профспілки, участь у розробці та прийнятті нового молодіжного законодавства та нормативних документів.

Насамкінець заходу вона привітала молодих та креативних педагогів із Днем молоді і побажала залишатися активними та ініціативними, максимально використовувати усі можливості, впевнено йти до своєї мети і досягати нових вершин у професії та житті!

Довідково

Заключний етап V обласного фестивалю молодих спеціалістів «Педагогічна надія Одещини» стартував 22 червня 2021 року в Одесі.

Цьогоріч у ньому взяли участь 25 учасників з Одеської області (педагогічні працівники закладів освіти зі стажем роботи не більше 3 років).

Мета фестивалю – виявити та підтримати талановитих, творчих, креативних педпрацівників, сприяти професійній самореалізації, формуванню іміджу сучасного вчителя, залучити молодих педагогів до активного громадського життя.

Організатори фестивалю – Департамент освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, Одеська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України, КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради».