Про ситуацію, що склалася у зв'язку із орендою приміщень Львівського Будинку вчених
01.12.2021

01.12.2021 року відбулася позачергова президія Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, на якій розглянуто питання про ситуацію, що склалася у зв'язку із орендою приміщень Львівського Будинку вчених.

Члени президії засудили форму проведення приватного заходу 27.11.2021 року як такого, що ображає почуття свідомих громадян України і наносить шкоду моральному авторитету Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, Львівському Будинку вчених та всій профспілковій спільноті Львівщини.

Після вивчення та аналізу ситуації, що склалася у зв’язку з орендою приміщень Львівського Будинку вчених 27.11.2021 року, згідно підписаної 24.11.2021 року Угоди №2411 “Про тимчасову оренду приміщення” з Фізичною особою-підприємцем Заліско Мар'яною Василівною, незважаючи на те, що відповідальність за проведення заходу було покладено на організатора і безпосередніх учасників, президія вважає, що спосіб його проведення саме у такій формі є цинічним та антиморальним у стосунку до громадян України, особливо у дату його проведення - День поминання жертв Голодоморів в Україні.

З метою недопущення подібних ситуацій, керівництву Львівського Будинку вчених вказано на забезпечення строгого контролю за проведенням заходів під час надання в оренду приміщень Будинку вчених у майбутньому.

Президія зобов’язала Дирекцію Будинку вчених надалі погоджувати з Львівською обласною організацією профспілки працівників освіти і науки України щомісячний план проведення заходів.

Президія заборонила Львівському Будинку вчених надавати в оренду приміщення Будинку для проведення розважальних заходів у траурні та оголошені державою поминальні дні.