Вимоги безпеки для учнів під час канікул у навчальному закладі
22.06.2017

У навчальних закладах України розпочинається період шкільних канікул. Питання безпеки усіх учасників навчального процесу – пріоритетне для освітян та батьків.

До початку канікул у навчальних закладах проводять інструктажі з безпеки життєдіяльності з учнями. Під час проведення первинного інструктажу учнів ознайомлюють із правилами поведінки, ймовірними ризиками та небезпекою, ураховуючи: вікові особливості сезонність місцеві умови (кліматичні, територіальні, соціальні, суспільно-політичні тощо). Первинний інструктаж проводить класний керівник під час виховної години.

Також перед канікулами у навчальних закладах зазвичай проводять профілактичні бесіди про: алкоголь, тютюнопаління наркоманію, токсикоманію, ігроманію імовірні наслідки тривалого перебування за комп’ютером.

Факт проведення первинного інструктажу класний керівник засвідчує у журналі реєстрації інструктажів з безпеки життєдіяльності.