Допомога фронту від профкому працівників Дрогобицького педагогічного
18.04.2024

Одним із актуальних напрямів роботи профкому працівників Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка з початку повномасштабної війни стала допомога фронту, фінансова підтримка ЗСУ.

Нещодавно на засіданні колегіального органу первинки теж було прийняте одностайне рішення: перерахувати відомому дрогобицькому волонтеру, керуючому місцевої філії Ощадбанку Володимиру Бараняку 24 тисячі гривень профспілкових внесків членів трудового колективу для придбання двох fpv-дронів для Збройних сил України. Пан Бараняк волонтерить багато років, має відповідну репутацію і довіру земляків.

У березні представники університету передали волонтеру Володимиру Бараняку три fpv-дрони, куплені також і за благодійні внески викладачів та студентів вишу у межах проєкту «Франко-дрон».

Збір коштів на дрони триває. Планується, що у квітні кожен із факультетів збиратиме кошти самостійно.

Мета квітневого збору – придбати ще п’ять fpv-дронів для українських військових.

Разом до перемоги!

Пресслужба профкому Дрогобицького державного педуніверситету