12. Умови та порядок припинення діяльності Профспілки, її організаційних ланок

103. Профспілка, її організаційні ланки можуть припинити свою діяльність шляхом реорганізації чи ліквідації.

Рішення про реорганізацію чи ліквідацію Профспілки приймається з’їздом, організаційної ланки – конференцією, зборами.

Рішення вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало не менше двох третин делегатів з’їзду, конференції, учасників зборів за наявності кворуму.

104. У випадку припинення діяльності Профспілки, її організаційних ланок майно та кошти Профспілки, що залишилися після проведення всіх необхідних розрахунків, використовуються на статутні чи благодійні цілі згідно з рішенням з’їзду або передаються вищим за ступенем профспілковим органам.

105. Припинення, призупинення чи заборона діяльності Профспілки з інших підстав можуть здійснюватись лише за рішенням суду відповідно до законодавства.